headdd

Aktualności biznesowe

Sponsor dnia :

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie.
Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

https://ostrowwielkopolski.yasumi.pl/

Ostatnio dołączyli do nas :

Producent Kotłów Malina ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie produkcji rozwiązań z branży grzewczej. Jako jedni z największych producentów urządzeń grzewczych w województwie wielkopolskim, zapewniają szeroki wybór produktów.

Portal Polkurier.pl powstał z myślą o małych i średnich firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową. Nasz Partner umożliwia tysiącom klientów wysyłanie paczek najlepszymi, renomowanymi firmami kurierskimi (w kraju i zagranicą), w atrakcyjnych cenach.

Browar Jako to polski producent piwa działający od 1984. Do Browarów Jako należą takie piwa jak Celtyckie, Mocne Polskie, MOCNE Jako, Jaworowe, Baca Mocny, Złoty Łan oraz Hubert Pils. Od marca można się cieszyć także piwem “Ostroviak”.

Baranina czy kurczak? Na miejscu czy na wynos? Najprawdopodobniej najlepszy kebab w Polsce.
Zahir Kebab oferuje różnorodne rodzaje ulubionego dania Polaków. Mega Rollo zaspokoi Twój mega głód. Natomiast Rollo Amerykański z frytkami poprawi Ci nastrój niezależnie od pory dnia.