DMPJ ponownie w Ostrowie. Wyjątkowo w poniedziałek

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 31 maja, 2019

Poniedziałek to dzień zarezerwowany na zawody głównie na Wyspach Brytyjskich. Wyjątkowo w ten dzień w Ostrowie odbędzie się także kolejna runda DMPJ, przełożona z 5 czerwca. Zapraszamy na Stadion Miejski w poniedziałek o 17:00.

Oczywiście uwaga kibiców skupiona jest teraz na niedzielnym meczu w Rybniku, jednak już teraz przypominamy, że warto sobie zarezerwować czas w poniedziałkowe popołudnie, by zobaczyć w akcji wychowanków ostrowskiego klubu. Juniorzy w grupie 2 DMPJ odjechali jak na razie pięć rund.

Formalnie zawody w Ostrowie będą już VIII rundą, bowiem nie odbyła się jednak runda w Lesznie, a turniej na Stadionie Miejskim miał się odbyć po VII rundzie w Opolu, która zaplanowana jest na 4 czerwca.

W pierwszych zawodach w Ostrowie Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrała bezapelacyjnie. Teraz zwycięstwo przydałoby się, bo po serii czwartych miejsc, podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego nie są pewni awansu do dalszej rywalizacji w DMPJ.

W poniedziałek w Ostrowie zobaczymy obok gospodarzy PGG ROW Rybnik, dwie drużyny Fogo Unii Leszno, OK Bedmet Kolejarz Opole oraz drużynę czeską ACCR, która radzi sobie w rozgrywkach bardzo dobrze.