headdd

Klub Biznesu

Po bardzo udanym sezonie 2018, przed nami nowe wyzwanie jakim będzie debiut w Nice 1. Lidze Żużlowej.
Awans ten był naszym celem i marzeniem od początku działalności TŻ Ostrovia S.A.
Od początku jednak przyświecała nam idea, by awans sportowy był konsekwencją szeroko zakrojonych działań na polu budowy profesjonalnego klubu sportowego.

Działania nasze oparliśmy na czterech filarach:

Budowa zespołu

Szkolenie młodzieży

Działania biznesowe

Pozytywne kibicowanie

Działania te w minionym sezonie przyniosły efekty w postaci zdobycia licencji przez trzech wychowanków szkółki, wspaniałą oprawą imprez żużlowych na Stadionie Miejskim, świetną atmosferą w zespole skupionym wokół osoby trenera Mariusza Staszewskiego oraz powołaniem i stałym rozwojem Klubu Biznesu TŻ Ostrovia.
Konsekwentna praca w tych czterech obszarach złożyła się na sukces sportowy w postaci awansu do Nice 1. Ligi Żużlowej!

Budowana od trzech lat unikatowa marka „TŻ Ostrovia” kojarzona jest z nowoczesnością i profesjonalizmem. Innowacyjne działania podejmowane przez zarząd są szeroko komentowane przez środowisko żużlowe i media. Przykładami tych działań może być m.in. wzorcowo zorganizowana, finansowana ze środków klubowych oraz Miejskich szkółka żużlowa.

Pozytywny klimat wokół klubu budują również przedsiębiorcy skupieni w Klubie Biznesu TŻ Ostrovia.
Organizowane przez nas Śniadania Klubu Biznesu to okazja do uzyskania wartościowej wiedzy na tematy związane z przedsiębiorczością, ale to przede wszystkim możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń.
Konsekwentnie dążymy do tego, by obecność w naszym Klubie przekładała się na wymierne korzyści biznesowe.

Przed nami kolejne ambitne wyzwania, które chcemy realizować zarówno z naszymi sprawdzonymi, jak i nowymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że współpraca z TŻ Ostrovia S.A. będzie dla Państwa ważnym elementem w budowaniu pozytywnego wizerunku Waszej firmy.

 

 

Chcesz wziąć udział w spotkaniu?

Choć Klub Biznesu TŻ Ostrovia adresowany jest do sponsorów klubu to jednak przedsiębiorcy, którzy chcieliby jednorazowo wziąć udział w Śniadaniu Biznesowym, będą mogli otrzymywać bezpłatne zaproszenia, które można otrzymać kontaktując się z koordynatorem projektu.