Kolejny rok programu Treningi w szkółce żużlowej antidotum na uzależnienia

Dodane przez: Redakcja 12 maja, 2026

23 kwietnia w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego odbyło się pierwsze tegoroczne spotkanie w ramach programu Treningi w szkółce żużlowej antidotum na uzależnienia.

Zajęcia kolejny rok z rzędu prowadziła Pani profilaktyk Ewa Konieczna. Kandydaci na żużlowców mogli poznać zagadnienia związane z wartościami takimi jak, zdrowie, tolerancja czy edukacja, które stanowią fundament nie tylko sportowej kariery, ale i dorosłego życia.

Dziękujemy miastu Ostrów Wielkopolski i Pani Prezydent Beacie Klimek za kolejny rok wspierania naszej inicjatywy.