headdd

Sponsorzy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ARGED istnieje na rynku polskim od 1991 roku, zajmuje się produkcją systemów poziomujących do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych.
W roku 2007 uruchomili nowy zakład produkcyjny mieszczący się w miejscowości Ociąż (gmina Nowe Skalmierzyce). Dzięki zakupowi nowoczesnych maszyn i urządzeń, zakład posiada obecnie znaczącą zdolność produkcyjną i szybką zdolność wdrożeniową.

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców.

Od 2001 roku, firma Malesa pokrycia dachowe specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży pokryć i ociepleń dachowych np. płyt warstwowych, akcesoriów do montażu dachów, systemów rynnowych oraz konstrukcji stalowych. Od wielu lat starają się dbać o to, aby dachy w Kaliszu prezentowały najwyższy poziom jakości, a klienci posiadali pełną wiedzę odnośnie tego, jakie stosujemy pokrycia dachowe. Kalisz, jako siedziba ich działalności jest dla firmy niezwykle ważny, nie oznacza to jednak, że ograniczają się tylko do tego regionu. Firma Malesa jest otwarta na współpracę na terenie całej Polski, a także, poza granicami naszego kraju.

Ostrów Wielkopolski – miasto ze smakiem!
Klimatyczne śródmieście z Rynkiem i pobliskimi uliczkami, restauracyjne specjały tworzą tu niepowtarzalną atmosferę. To właśnie w centrum, zwłaszcza w porze letniej, pośród niezliczonych, kawiarnianych ogródków, najsilniej tętni życie miasta. Ostrów to jednak nie tylko obszar niewielkiego śródmieścia. Jest to dziś ważny, ponad 72 tysięczny ośrodek gospodarczy, edukacyjny, kulturalny i sportowy południowej Wielkopolski.
Miasto jest otwarte zarówna dla tych, którzy zainteresowani są sferą gospodarczą, jak też dla osób szukających odpoczynku, kulturalnych wrażeń i sportowych emocji.

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz!
Auto Partner Garcarek prowadzi sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz i Mercedes-AMG. Jeżeli chcesz kupić swój nowy samochód u naszego Partnera zgłoś się do salonu zlokalizowanego w Ociążu, ul. Ostrowska 6, 63-460 Nowe Skalmierzyce lub zadzwoń (62) 762 92 00.

Patronat medialny :