24h do pierwszego treningu na Piłsudskiego 64!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 marca, 2019

Dokładnie za 24h tj. 7-go marca o godz. 13:30 odbędzie się pierwszy trening w tym sezonie na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego 64. Dla wielu kibiców będzie to początkiem żużlowej wiosny.

Na pierwszym treningu na naszym torze weźmie udział prawie cały skład Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski – zabraknie jedynie Sama Mastersa i Marka Kariona.

Jeszcze w 2018 roku dzięki pomocy Miasta została dosypana nawierzchnia na naszym torze. Jako klub przed obecnym sezonem zakupiliśmy glinkę oraz przemieszaliśmy nawierzchnię. Równolegle do prac związanych z nawierzchnią trwał montaż band drewnianych i kinetycznych, które sfinansowane zostały przez Miasto. Dziś zakończymy montaż band pneumatycznych i jeśli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy czeka nas jutro pierwszy wyjazd na tor. Wszyscy jesteśmy spragnieni pierwszych tegorocznych jazd – mówi Radosław Strzelczyk, prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Oprócz żużlowców naszego klubu z ostrowskim torem zapoznają się Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Rafał Karczmarz, Alan Szczotka i Mateusz Bartkowiak (wszyscy Cash Broker Stal Gorzów), Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) oraz Marcel Kajzer (POWERDUCK IVESTON PSŻ Poznań).

Wszystkich fanów spragnionych czarnego sportu gorąco zapraszamy na krzesełka na I łuku, który zostanie udostępniony dla wszystkich zainteresowanych kibiców.