Materiały do pobrania

Biuro prasowe

Wszystkich Dziennikarzy zapraszamy do kontaktu z nami poprzez podany obok adres mailowy.

Akredytacje

Żeby akredytować się na mecze Arged Malesy Ostrów Wielkopolski i otrzymywać informacje prasowe publikowane przez nasz klub, prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie niezbędne informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem https://accredito.com/tzostrovia wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość, w której należy kliknąć opcję „Potwierdź”, pozwalającą na aktywację konta w systemie.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod https://accredito.com/faq/editor

W celu otrzymywania informacji prasowych dotyczących Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, wiadomości o procesach akredytacyjnych, konieczne subskrybowanie „Biura Prasowego” TŻ Ostrovia.

Procesy akredytacyjne na mecze Arged Malesy Ostrów Wielkopolski znajdą Państwo także bezpośrednio na stronie https://accredito.com/tzostrovia

Nasze biuro prasowe będzie wysyłać po meczach materiały w formie plików audio, wideo i foto.

Rzecznik prasowy:
Patrycja Antas
tel. 782 735 866

p.antas@tzostrovia.pl

Formularz kontaktowy