7 kwietnia – dzień pełen sportu… i muzyki!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 marca, 2019

Dziś o godz. 12:00 w kaliskiej Arenie odbyła się konferencja prasowa z udziałem TŻ Ostrovia S.A. oraz Mecenas Productions. Konferencja dotyczyła wydarzenia, jakim będzie wspólnie organizowany koncert JAKO DANCE FESTIWAL – Kalisz 2019.

JAKO DANCE FESTIVAL – Kalisz 2019 zostanie zorganizowany w kwietniu 2019 z inicjatywy Mecenas Productions. Wydarzenie zdecydował się wspierać klub TŻ Ostrovia S.A. Impreza bez wątpienia będzie wielkim wydarzeniem łączącym społeczności zlokalizowane wokół Kalisza i Ostrowa. Koncert będzie bardzo ważnym przedsięwzięciem promującym kulturę i sztukę w tzw. aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Imprezą łączącą pokolenia połączoną z pokazem laserów organizatorzy zamierzają wpisać się w pejzaż wydarzeń muzycznych regionu.

Zakładamy, że uda się zebrać 4000 osób, a tym samym uda się zapełnić halę po brzegi. W koncercie udział wezmą zespół Modern Talking Reloaded, Fun Factory, przy których występie odbędzie się laserowe show. W imprezie weźmie udział również zespół Łobuzy – mówił Maciej Andrzejewski, współwłaściciel spółki Mecenas Productions.

Zapraszamy nie tylko fanów Ostrovii, ale także wszystkich, którzy słuchają muzyki z lat 80/90-ych, ponieważ sam się w tym czasie wychowałem. Szkoda, że ten koncert nie odbędzie się w Ostrowie, lecz wiemy, że niedługo to także będzie możliwe, po ukończeniu budowy hali – stwierdził Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia S.A. Mamy przygotowane jeszcze inne niespodzianki dla kibiców. Mam nadzieję, że w ciągu dwóch/trzech tygodni uda nam się o nich poinformować – dodał Strzelczyk.

Tym samym dzień 7-go kwietnia będzie dla regionu jedynym w swoim rodzaju połączeniem przedsięwzięcia sportowego z muzycznym. Najpierw Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski odbędzie swój pierwszy mecz przed ostrowską publicznością po wywalczeniu awansu do Nice 1. Ligi Żużlowej. Po meczu udamy się natomiast do Kalisza, gdzie w kaliskiej Arenie odbędzie się pełny radości i dobrej energii projekt łączący pokolenia, a także społeczności.