Adrian Cyfer zostaje na sezon 2021 w TŻ Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 31 października, 2020

Adrian Cyfer uzgodnił warunki startu na sezon 2021 w barwach ostrowskiej drużyny. 25-letni żużlowiec jest zadowolony z przenosin do Ostrowa i chce kontynuować karierę pod skrzydłami trenera Mariusza Staszewskiego.

Przyszedłem się odbudować do Ostrowa i w pewnym sensie to zrobiłem. Muszę jeszcze poprawić mecze wyjazdowe, ale z większości spotkań na swoim domowym torze mogłem być zadowolony – mówi Adrian Cyfer.

Reprezentant Arged Malesa TŻ Ostrovia w sezonie 2020 osiągnął 31.średnią biegową w eWinner 1. Lidze. W 14 meczach wraz z bonusami zdobył 96 punktów. Globalnie miał średnią biegową 1,627. Meczowa była na poziomie 6 punktów. Zdecydowanie lepiej prezentował się na swoim torze, gdzie wykręcił średnią 1,844. Na wyjazdach było gorzej, bo tam notował przeciętni 1,370 puntu na bieg.

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej. To był dziwny sezon, który późno się zaczął i bardzo szybko przeleciał. Zimą będę pracował tak, by w przyszłym roku jeździć jeszcze skuteczniej – zapewnia żużlowiec.

Adrian Cyfer to trzeci zawodnik z obecnego składu Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, który uzgodnił warunki startów na kolejny sezon. Wcześniej zrobili to Tomasz Gapiński i Nicolai Klindt. Oficjalnie sezon transferowy ruszy 1 listopada. Dopiero wówczas będzie można wcześniejsze ustalenia przelewać na papier i podpisywać kontrakty.