Aktualizacja planów treningowych!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 15 marca, 2019

Ze względu na warunki atmosferyczne dzisiejszy trening Reprezentacji Szwecji został odwołany. Niestety w ten weekend zabraknie żużla na obiekcie przy Piłsudskiego 64, bowiem kilka dni temu z przyjazdu do Ostrowa zrezygnowali działacze Get Well Toruń.

W zgrupowaniu Reprezentacji Szwecji wzięło udział aż 21. zawodników, którzy chwalili sobie ostrowski tor. Również menadżer Morgan Andersson docenił wysiłki naszego Klubu w przygotowaniu nawierzchni. Niestety od wczorajszego popołudnia pogoda uległa zmianie i nie pozwoliła na rozegranie dzisiaj jakiejkolwiek z zaplanowanych sesji treningowych.

Na kilka dni przed sparingiem Get Well Toruń odwołał swój przyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego. Toruńscy działacze dość nieoczekiwanie wyrazili obawy co do stanu toru na naszym obiekcie. Prawdopodobnie Anioły wolą dmuchać na zimne, bowiem na kilka tygodni przed startem sezonu kontuzji doznał Rune Holta.

Zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski będą natomiast mieli okazję spróbować swoich sił w spotkaniu wyjazdowym. Już jutro o godz. 15:30 na toruńskiej MotoArenie odbędzie się trening punktowany. Znane są już składy awizowane :

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:
1. Nicolai Klindt
2. Renat Gafurow
3. Tomasz Gapiński
4. Aleksandr Łoktajew
5. Grzegorz Walasek
6. Marcin Kościelski
7. Kamil Nowacki

Get Well Toruń:
9. Jason Doyle
10. Norbert Kościuch
11. Jack Holder
12. Chris Holder
13. Niels Kristian Iversen
14. Maksymilian Bogdanowicz
15. Igor Kopeć-Sobczyński
16. Tim Soerensen

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Na sparing będzie można wejść jedynie przez Trybunę Główną