Arged i Malesa Pokrycia Dachowe dalej w nazwie. Mercedes Garcarek wciąż wspiera Ostrovię

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 14 października, 2019

Sezon 2019 skończył się, a zarząd TŻ Ostrovia ma dobre wieści już na nowe rozgrywki. Sponsorzy tytularni drużyny, firmy Arged oraz Malesa Pokrycia Dachowe pozostają w nazwie. Ostrowski klub jak zwykle może liczyć także na ogromną pomoc braci Jana i Andrzeja Garcarków z firmy Auto Partner Mercedenz Benz z Ociąża.

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – ponownie pod takim szyldem żużlowa drużyna z naszego miasta wystartuje w sezonie 2020. – To dla nas duża sprawa, że nasi sponsorzy tytularni postanowili pozostać z nami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie. Staramy się, by zarówno naszych sponsorów jak i Miasto Ostrów Wielkopolski jak najlepiej promować na arenie ogólnopolskiej, a nawet międzynarodowej, bo przecież nasze wyniki śledzą też kibice w innych krajach – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Dziękujemy panu Tomaszowi Wasiakowi z firmy Arged za to, że pozostaje jako sponsor tytularny. Wielkie słowa uznania i podziękowania kierujemy również w stronę pana Krzysztofa Malesy z firmy Malesa Pokrycia Dachowe. Cieszymy się, że nasi sponsorzy tytularni są zadowoleni ze współpracy i bardzo szybko zadeklarowali dalsze wsparcie naszej drużyny, która okazała się rewelacją Nice 1. Ligi Żużlowej – dodaje prezes klubu.

Zarząd TŻ Ostrovia jest także bardzo wdzięczny firmie Auto Partner Mercedes Benz Jana i Andrzeja Garcarków. – Nie muszę chyba podkreślać, jak wielką rolę panowie Garcarkowie odgrywają w ostrowskim żużlu. Dziękujemy za duże zaangażowanie i wszelaką pomoc, jaką otrzymujemy z ich strony – podkreśla Radosław Strzelczyk.

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie startów w Nice 1. Lidze Żużlowej, Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski została wicemistrzem rozgrywek i wystąpiła w barażach o miejsce w PGE Ekstralidze. Większość spotkań naszej drużyny transmitowanych było na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych: Polsat Sport, Eleven Network oraz ostatnio nSport+ na platformie Canal +. Mecze domowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców z Ostrowa i regionu, którzy wypełniali trybuny Stadionu Miejskiego.