Arged i Malesa Pokrycia Dachowe nadal sponsorami tytularnymi TŻ Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 20 lutego, 2023

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Arged z Ociąża oraz rodzinna firma Malesa Pokrycia Dachowe, której siedziba zlokalizowana jest w Kaliszu na kolejny sezon zostają sponsorami tytularnymi ostrowskiej drużyny żużlowej. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – pod takim szyldem w sezonie 2023 w pierwszoligowych rozgrywkach wystartuje nasz zespół.

Przedsiębiorstwo Arged to ceniony sponsor ostrowskiego sportu. W nazwie drużyny żużlowej marka ta funkcjonuje od 2019 roku. – Właściciele firmy to kibice oraz pasjonaci sportu. Cieszymy się, że Arged zostaje z nami w nazwie, tym bardziej, że czasy są trudne i każdy liczy się z pieniędzmi wydawanymi na sponsoring. Rozmowy nie były łatwe, ale najważniejsze, że ich finał jest pozytywny. Z dumą będziemy piąty sezon z rzędu promować tę markę – podkreśla Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Przedsiębiorstwo Arged z Ociąża istnieje na rynku od 1991 roku. Arged to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań dla branży sanitarnej oraz profesjonalnej obróbce stali i tworzyw sztucznych.

Drugi człon nazwy drużyny utworzy marka Malesa, która również z ostrowskim żużlem jako sponsor tytularny związana jest od pięciu lat, a początki tej współpracy datuje się jeszcze wcześniej. – Malesa Pokrycia Dachowe jest z TŻ Ostrovia od samego początku.  To był nasz pierwszy sponsor. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i cieszymy się ze współpracy z takim partnerem – podkreśla Waldemar Górski, prezes ostrowskiego klubu.

Od 2001 roku, firma Malesa Pokrycia Dachowe specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży pokryć i ociepleń dachowych. Malesa oferuje szeroki zakres atestowanych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki różnorodnych inwestycji budowlanych. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, firma jest w stanie zaoferować najlepsze pokrycia dachowe.

Bycie sponsorem tytularnym ostrowskiej drużyny żużlowej to jeden z elementów budowy marki rodzinnej firmy. – Nasza marka dzięki temu stała się bardziej rozpoznawalna. Mamy kontrahentów w Polsce, którzy kojarzą nas właśnie z wspierania sportu żużlowego – mówi Krzysztof Malesa.