Arged i Malesa Pokrycia Dachowe sponsorami tytularnymi na sezon 2024

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 16 listopada, 2023

Miło nam poinformować, że na kolejny, szósty już  sezon z rzędu, zostają z nami firmy Arged oraz Malesa Pokrycia Dachowe jako sponsorzy tytularni. Tym samym nasza drużyna w sezonie 2024 będzie występować ponownie pod nazwą Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nadal jedziemy razem #OSTROpoSWOJE!

Cieszymy się bardzo, że to już szósty sezon z rzędu zarówno firma Arged jak i Malesa Pokrycia Dachowe będą wspierać naszą drużyną jako sponsorzy tytularni. Rozmowy poszły bardzo sprawnie i jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że mamy w gronie naszych sponsorów tak sprawdzonych partnerów – podkreśla Waldemar Górski, prezes zarządu TŻ Ostrovia.

Przedsiębiorstwo Arged z Ociąża istnieje na rynku od 1991 roku. Arged to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań dla branży sanitarnej oraz profesjonalnej obróbce stali i tworzyw sztucznych.

Od 2001 roku, firma Malesa Pokrycia Dachowe specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży pokryć i ociepleń dachowych. Malesa oferuje szeroki zakres atestowanych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki różnorodnych inwestycji budowlanych. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, firma jest w stanie zaoferować najlepsze pokrycia dachowe.