Arged Malesa TŻ Ostrovia ma cel na niedzielę: Obronić „Twierdzę Ostrów”

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 października, 2019

W barażowym dwumeczu może i stoją na przegranej pozycji, ale na koniec sezonu chcą zostać niepokonani na swoim torze. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w niedzielę zamierza walczyć o sprawienie niespodzianki i choćby minimalną wygraną na swoim torze. – Pięknie byłoby obronić „Twierdzę Ostrów” – podkreśla trener Mariusz Staszewski.

Losy barażu są rozstrzygnięte. W Ostrowie jednak chcemy walczyć, jak to my. Myślę, że trener z toromistrzem przygotują taką nawierzchnię, jaką my lubimy i powalczymy o korzystny wynik. Pojedziemy o wygraną chociaż w tym rewanżowym meczu, bo w dwumeczu realnie szans nie mamy – powiedział Tomasz Gapiński.

W rewanżu chcemy obronić twierdzę Ostrów. Nikt u nas nie wygrał i będziemy walczyć chociaż o minimalne zwycięstwo różnicą dwóch punktów. Chciałbym bardzo, aby kibice przyszli na ten mecz, podziękować drużynie za ten wspaniały sezon dla naszego klubu. Jako beniaminek jeździmy do samego końca w barażach o PGE Ekstraligę. Nie skończyliśmy sezonu w sierpniu, a walczymy jeszcze w październiku. Warto przyjść na Stadion Miejski i zobaczyć kawał fajnego ścigania w Ostrowie. Zapraszam wszystkich kibiców na rewanżowy baraż – dodaje Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Mecz w niedzielę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Transmisja w nSport+.