Arged na kolejny sezon sponsorem tytularnym TŻ Ostrovia!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 grudnia, 2020

Firma Arged trzeci sezon z rzędu będzie sponsorem tytularnym ostrowskiej drużyny żużlowej. – To taki prezent Mikołajkowy dla naszych kibiców – cieszy się Waldemar Górski, prezes klubu.

Przedsiębiorstwo Arged nadal z naszą drużyną. Cieszymy się, że na kolejny sezon w nazwie drużyny będzie ten ceniony sponsor. Zapewniam kibiców, że to nie koniec miłych niespodzianek w okresie przedświątecznym – dodaje Waldemar Górski.

W ostatnich dwóch sezonach firma Arged była sponsorem tytularnym ostrowskiego żużla. Przedsiębiorstwo, które ma swoją siedzibę w Ociążu przy ulicy Zakrzewki 60, wspiera także inne dyscypliny ostrowskiego sportu, jak koszykówkę czy piłkę ręczną. – Właściciele firmy to wielcy pasjonaci sportu. Serdecznie dziękujemy im za pomoc i wsparcie – dodaje prezes TŻ Ostrovia.

Przedsiębiorstwo Arged to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań dla branży sanitarnej oraz profesjonalnej obróbce stali i tworzyw sztucznych.  Istnieje na rynku od 1991 roku. – Głównym profilem działalności firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką – czytamy na stronie naszego sponsora tytularnego.