Arged nadal z TŻ Ostrovia!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 8 stycznia, 2022

Miło nam poinformować, że w sezonie 2022 nadal wspierać nas będzie firma Arged. To ceniony mecenas ostrowskiego sportu. Cieszymy się, że możemy współpracować z takimi pasjonatami, jak właściciele firmy Arged.

W ostatnich trzech sezonach firma Arged była sponsorem tytularnym ostrowskiego żużla. Przedsiębiorstwo, które ma swoją siedzibę w Ociążu przy ulicy Zakrzewki 60, wspiera także inne dyscypliny ostrowskiego sportu, jak koszykówkę czy piłkę ręczną. – Właściciele firmy to wielcy pasjonaci sportu. Serdecznie dziękujemy im za pomoc i wsparcie – dodaje prezes TŻ Ostrovia.

Przedsiębiorstwo Arged to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań dla branży sanitarnej oraz profesjonalnej obróbce stali i tworzyw sztucznych.  Istnieje na rynku od 1991 roku. – Głównym profilem działalności firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką – czytamy na stronie naszego sponsora.

Więcej informacji na http://arged.eu/pl/ Jedziemy razem #OSTROpoSWOJE w PGE Ekstralidze!