Awans z nominacją do nagrody!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 16 lutego, 2019

Wczoraj, tj. 15-go lutego w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się posiedzenie Kapituły Plebiscytu „Ostrowianin Roku„. Członkami Kapituły byli laureaci poprzednich edycji oraz organizatorzy.

W kategorii „Wydarzenie Sportowe” nominacje uzyskał awans naszych żużlowców do Nice 1. Ligi Żużlowej. Wspomniany awans był niewątpliwie dla naszej drużyny, jak i społeczności skupionej wokół TŻ Ostrovia prawdziwym świętem, a także kolejnym dowodem rozwoju sportowego i organizacyjnego „czarnego sportu” w Ostrowie Wielkopolskim.

Głosy na naszą drużynę w II etapie Plebiscytu będzie można oddać już od 20 lutego, aż do 20 marca. Głosować można wyłącznie poprzez wysłanie SMS o treści WSR.1 na numer 7268. Całkowity koszt SMS wynosi 2 zł netto (2,46 brutto).

Gala finałowa podczas której zostaną ogłoszone wyniki Plebiscytu odbędzie się w piątek, 22-go marca w Ostrowskim Centrum Kultury. Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Fanpage organizatorów, a także u partnerów medialnych wydarzenia (Radio ESKA, Gazeta „Nasz Rynek”).