Awizowane składy na derby Wielkopolski w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 23 września, 2020

W środę trenerzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski i Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno awizowali składy na sobotnie derby Wielkopolski na Stadionie Miejskim. Planowany początek meczu o 16:30.

Arged Malesa TŻ Ostrovia awizuje taki sam skład, jaki wygrał mecz na Łotwie. – Czeka nas kolejne trudne spotkanie. Póki co prognozy pogody nie są optymistyczne. Będziemy je śledzić na bieżąco – mówi trener gospodarzy, Mariusz Staszewski, który ponownie postawił w postawowym zestawieniu na Jonasa Jeppesena kosztem Rafała Okoniewskiego.

Menedżer gnieźnian Rafael Wojciechowski postawił na dwóch zawodników zagranicznych, Duńczyka Frederika Jakobsena i Szweda Olivera Berntzona. W składzie znalazło się także trzech Polaków: Adrian Gała, Kevin Fajfer i Oskar Fajfer. Formację juniorską otwiera doskonale znany w Ostrowie, wychowanek gorzowskiej Stali Marcel Studziński.

Awizowane składy:

Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno

1.Adrian Gała

2.Frederik Jakobsen

3.Kevin Fajfer

4.Oskar Fajfer

5.Oliver Berntzon

6.Marcel Studziński

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

9.Grzegorz Walasek

10.Tomasz Gapiński

11.Adrian Cyfer

12.Jonas Jeppesen

13.Nicolai Klindt

14.Jakub Krawczyk

15.Sebastian Szostak

Udział w rozgrywkach o DM I ligi Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski jest dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.