Awizowane składy na finał Nice 1. LŻ. Obie ekipy wytoczyły najmocniejsze działa

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 września, 2019

W niedzielę o 14:30 rozpocznie się pierwsza część decydującej batalii w finale Nice 1. Ligi Żużlowej. Na Stadionie Miejskim w Ostrowie beniaminek, Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie faworyta do awansu, PGG ROW Rybnik. Trenerzy obu ekip awizowali najmocniejsze zestawienia na niedzielny finał.

Trener Mariusz Staszewski desygnuje do walki swój „żelazny” skład, który praktycznie jedzie przez cały sezon. Ustawienie par także nie zostało zmienione w porównaniu z końcówką rundy zasadniczej i meczami półfinałowymi play-off. Pierwszą parę stworzą Nicolai Klindt i Aleksand Łoktajew. W drugiej zobaczymy Tomasza Gapińskiego i Sama Mastersa. Z juniorem tradycyjnie wystąpi Grzegorz Walasek.

Trener Piotr Żyto również ma skład, który wykrystalizował się w ostatnich meczach. Daniel Bewley i wracający po kontuzji Siergiej Łogaczow są bardzo mocnym uzupełnieniem trzonu drużyny, która praktycznie przez cały sezon prezentuje się znakomicie i pewnie wygrała rundę zasadniczą Nice 1. Ligi Żużlowej.

W niedzielę od 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim wielkie emocje. Bilety na ten mecz są wciąż dostępne w sprzedaży zarówno online jak i stacjonarnej w siedzibie klubu.

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Nicolai Klindt
10. Aleksandr Łoktajew
11. Tomasz Gapiński
12. Sam Masters
13. Grzegorz Walasek
14. Kamil Nowacki
15. Marcin Kościelski

PGG ROW Rybnik:
1. Troy Batchelor
2. Daniel Bewley
3. Siergiej Łogaczow
4. Mateusz Szczepaniak
5. Kacper Woryna
6. Robert Chmiel
7.

Udział drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.