Awizowane składy na niedzielny mecz. Kto drugim krajowym seniorem w Polonii?

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 lipca, 2020

Znamy już składy obu drużyn na niedzielny mecz w Ostrowie Wielkopolskim, w którym Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie beniaminka eWinner 1. Ligi, Abramczyk Polonię Bydgoszcz.

W składzie ostrowian nie było niewiadomych, jeśli chodzi o obsadę pozycji seniorskich. Obecnie do dyspozycji trener Mariusz Staszewski ma piątkę seniorów  ich desygnował do walki. Należy pamiętać, że od tego sezonu zmieniła się tabela wyścigów i trenerzy inaczej zestawiają pary niż w poprzednich latach.  W składzie Arged Malesa TŻ Ostrovia awizowany jest jeden junior.  Pytanie, kto wskoczy pod numer 14? Rezerwowym z numerem 16 też powinien być jeden z wychowanków ostrowskiego klubu.

Menedżer Jerzy Kanclerz ma szerszą kadrę seniorską. W awizowanym składzie nie ma Maticia Ivacica, ale brakuje przede wszystkim jednego krajowego seniora. Josh Grajczonek pracuje w kopalni złota i nie wiadomo, czy w tym sezonie będzie ścigał się na żużlu. Abramczyk Polonia Bydgoszcz jako gości zakontraktowała Patryka Rolnickiego i Dawida Lamparta. Można zatem spodziewać się, że pod numerem 4 pojawi się jeden z tych zawodników.

Początek niedzielnego meczu na Stadionie Miejskim w Ostrowie o godzinie 14:00 Transmisja w Canal+ telewizja przez internet.

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
9. Grzegorz Walasek
10. Tomasz Gapiński
11. Adrian Cyfer
12. Rafał Okoniewski
13. Nicolai Klindt
14.
15. Sebastian Szostak

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1. David Bellego
2. Dimitri Berge
3. Kai Huckenbeck
4.
5. Kamil Brzozowski
6. Nikodem Bartoch
7. Tomasz Orwat