Awizowane składy na niedzielny mecz w Krośnie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 1 lipca, 2021

Rewelacyjny beniaminek, Cellfast Wilki Krosno będą kolejnym rywalem żużlowców Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Mecz w ramach 11 rundy eWinner 1.Ligi odbędzie się w niedzielę w Krośnie. Początek zmagań o 14:00.

Wyjazd na Podkarpacie jest daleki, stąd też ostrowska ekipa do Krosna uda się już w sobotę. – Mecz jest o 14:00, więc jedziemy dzień wcześniej, by wypoczętym przystąpić do rywali. Czeka nas kolejny trudny mecz. Pewnie, że chcielibyśmy wygrać i zrewanżować się za to bolesną porażkę z pierwszego spotkania w Ostrowie, ale to nie będzie łatwe – mówi trener Mariusz Staszewski.

Jego zespół w czwartek trenował na ostrowskim torze przed niedzielnym meczem. Tomasz Gapiński jedzie z kolei w lidze szwedzkiej. W razie konieczności w piątek ostrowski tor będzie również dostępny dla zawodników Arged Malesy.

W niedzielę w Krośnie zapowiada się ciekawe spotkanie. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w tym sezonie zdobyła najmniej 44 punkty. Ostatnio zanotowała osiem meczów bez porażki i tę passę chce podtrzymać także w Krośnie.

Trenerzy Mariusz Staszewski i Ireneusz Kwieciński awizowali składy na niedzielny mecz. Zaskoczeń nie ma. Obie drużyny wystawiają wszystko, co mają najlepsze.

Awizowane składy

Cellfast Wilki Krosno

9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Patryk Wojdyło
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14.
15. Bartosz Curzytek

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
1. Nicolai Klindt
2. Daniel Kaczmarek
3. Grzegorz Walasek
4. Tomasz Gapiński
5. Oliver Berntzon
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Poczta

Udział drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w rozgrywkach eWinner 1.Ligi wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski.