Awizowane składy na niedzielny mecz w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 września, 2021

W niedzielę, 12 września o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy eWInner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesą Ostrów Wielkopolski a ROW-em Rybnik. Co prawda prezes gości, Krzysztof Mrozek zapowiada, że wybiera się do Ostrowa na wojnę, ale zapewniamy, że  w niedzielę czeka nas mecz, na który trenerzy obu zespołów Mariusz Staszewski i Marek Cieślak awizowali już składy.

W zespole z Ostrowa w porównaniu z pierwszym meczem w Rybniku zmienione są jedynie delikatnie pary. Trener Mariusz Staszewski awizuje swoje żelazne zestawienie, które jechało już w ostatnich meczach z Patrickiem Hansenem w podstawowym składzie i juniorem na rezerwie.

Roszady w awizowanym składzie w porównaniu z pierwszym meczem w Rybniku dokonał Marek Cieślak. W miejsce Szweda Pontusa Aspgrena, do składu Rekinów wraca Rosjanin, Siergiej Łogaczow.

Awizowane składy

ROW Rybnik

1.Kacper Gomólski

2.Rune Holta

3.Siergiej Łogaczow

4.Wiktor Trofimow jr

5.Michael Jepsen Jensen

6.Mateusz Tudzież

7.Paweł Trześniewski

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

9.Nicolai Klindt

10.Tomasz Gapiński

11.Oliver Berntzon

12.Patrick Hansen

13.Grzegorz Walasek

14.Jakub Krawczyk

15.Sebastian Szostak

Udział drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w rozgrywkach eWinner 1.Ligi wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski oraz Grupa Kapitałowa Centrum Rozwoju Komunalnego.