Awizowane składy na niedzielny mecz w Ostrowie. Ogromna stawka dla obu drużyn

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 1 sierpnia, 2019

Arged Malesa TŻ Ostrovia w składzie, który wywalczył cenny remis w derby Wielkopolski z Car Gwarant Startem Gniezno. Orzeł Łódź w zestawieniu z wracającym do składu Hansem Andersenem. Niedzielny mecz w Ostrowie dla obu zespołów ma bardzo duże znaczenie.

Ostrowianie są już co prawda pewni udziału w rundzie play-off, ale od wyniku niedzielnego meczu i spotkań w Gdańsku i Daugavpils zależy, z której pozycji Arged Malesa TŻ Ostrovia przystąpi do decydującej części sezonu. Może to być nawet drugie miejsce, jeśli Unia Tarnów przegra w Daugavpils (w pierwszym meczu 46:44 dla Unii), a Car Gwarant Start Gniezno nie zwycięży w Gdańsku (w pierwszym meczu 49:40 dla Wybrzeża). Wówczas ostrowianom potrzebne są dwa meczowe punkty, bo mają lepszy bilans zarówno z zespołami z Gniezna jak i Tarnowa.

Trener Mariusz Staszewski nie zmienił składu, który pojechał bardzo dobrze w Gnieźnie. – W niedzielę czeka nas trudne zadanie. Orzeł zajmuje co prawda siódme miejsce w tabeli, ale to bardzo mocny zespół. Skład seniorski przecież wygląda bardzo dobrze. Czy będziemy mieli przewagę na pozycji juniorskiej, to się okaże. W Nice 1.LŻ nie ma łatwych meczów. Czeka nas kolejny trudny bój o zwycięstwo i bonus – podkreśla Mariusz Staszewski.

Początek niedzielnego meczu o godzinie 14:30 na Stadionie Miejskim. Warto podkreślić, że dla kibiców dostępna będzie już wyremontowana nowa trybuna na drugim łuku i prostej do bramy wjazdowej dla polewaczki i ciągników.

Awizowane składy:

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Nicolai Klindt
10. Aleksandr Łoktajew
11. Tomasz Gapiński
12. Sam Masters
13. Grzegorz Walasek
14. Kamil Nowacki
15. Marcin Kościelski

Orzeł Łódź:
1. Rohan Tungate
2. Hans Andersen
3. Rafał Okoniewski
4. Daniel Jeleniewski
5. Tobiasz Musielak
6. Piotr Pióro
7. Kamil Kiełbasa

Udział drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej dofinansowany jest przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski.