Awizowane składy na niedzielny mecz w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 22 sierpnia, 2019

Znamy składy na derby Wielkopolski w Ostrowie. Rewanżowy mecz półfinału play-off Nice 1. Ligi Żużlowej elektryzuje kibiców w obu miastach. Na Stadionie Miejskim w Ostrowie spodziewany jest komplet publiczności. W pierwszy meczu w Gnieźnie gospodarze wygrali 49:40.

Trener Mariusz Staszewski wystawia swój „żelazny”skład. – Nie robię nerwowych ruchów od początku sezonu. Żadnych niespodzianek personalnych nie będzie, torowych również. Nie robię niespodzianek ani dla rywali, ani dla moich chłopaków. Tor będzie taki jak zawsze. Skład jest ustalany od dawien dawna. Nie grali roli, ile u nas przegrali na początku sezonu. Teraz jest koniec rozgrywek. Każdy mecz jest inny. Na pewno nie będzie nam łatwo odrobić tej straty – mówi trener Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Wielkich roszad nie można spodziewać się także w ekipie Car Gwarant Startu Gniezno. Nasi goście nie mogą skorzystać z kontuzjowanego juniora, Damiana Stalkowskiego. Obsada seniorska drużyny z pierwszej stolicy Polski prezentuje się tak samo, jak w poprzednich meczach.

Awizowane składy:

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Nicolai Klindt
10. Aleksandr Łoktajew
11. Tomasz Gapiński
12. Sam Masters
13. Grzegorz Walasek
14. Kamil Nowacki
15. Marcin Kościelski

Car Gwarant Start Gniezno:
1. Oskar Fajfer
2. Jurica Pavlic
3. Oliver Berntzon
4. Mirosław Jabłoński
5. Adrian Gała
6.
7. Kevin Fajfer