Awizowane składy na niedzielny szlagier w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 12 sierpnia, 2021

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski podejmie w niedzielę, 15 sierpnia o 18:30 w hitowym meczu 14.rundy eWInner 1.Ligi Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Trenerzy obu ekip awizowali już składy na to spotkanie.

Do drużyny z Ostrowa po kontuzji i krótkiej przerwie wraca Nicolai Klindt. Patrick Hansen nie wystartuje natomiast z rezerwy, ale spod numeru 12. – Czeka nas bardzo duże wyzwanie. Z reguły jest tak, że przyjeżdżają do nas zespoły z przysłowiowym nożem na gardle. Musimy wspiąć się na wyżyny, by pokonać Polonię, której tylko zwycięstwo w Ostrowie da play-offy. Zaprazamy kibiców na mecz, bo zapowiada się kapitalne spotkanie – mówi trener Mariusz Staszewski.

Natomiast w Abramczyk Polonii Bydgoszcz brakuje kontuzjowanego Grzegorza Zengoty. W jego miejsce pojedzie Adrian Gała. Nawet bez Zengoty, bydgoszczanie dysponują potężną siłą rażenia. Mają znakomitego Wadima Tarasienkę, będącego w świetnej formie Francuza Davida Bellego czy Daniela Jeleniewskiego. Siłą bydgoszczan jest także młodziutki junior, Wiktor Przyjemski.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Bilety na niedzielny mecz wciąż można nabywać. Będą dostępne również w dniu meczu.

Awizowane składy

Abramczyk Polonia Bydgoszcz

1.Daniel Jeleniewski

2.Andreas Lyager

3.Wadim Tarasienko

4.Adrian Gała

5.David Bellego

6.Wiktor Przyjemski

7.Nikodem Bartoch

8.Jewgienij Sajdullin

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

9.Nicolai Klindt

10.Tomasz Gapiński

11.Oliver Berntzon

12.Patrick Hansen

13.Grzegorz Walasek

14.Kacper Grzelak

15.Sebastian Szostak

16.Jakub Krawczyk

Udział drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w rozgrywkach eWInner 1.Ligi wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski oraz Grupa Kapitałowa Centrum Rozwoju Komunalnego.