Awizowane składy na piątkowy mecz w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 lipca, 2022

Trenerzy drużyn Arged Malesy Ostrów oraz For Nature Solutions Apatora Toruń, Mariusz Staszewski i Robert Sawina awizowali we wtorek składy na piątkowy mecz na Stadionie Miejskim w Ostrowie w ramach 13.rundy PGE Ekstraligi.

For Nature Solutions stawi się w Ostrowie w najmocniejszym składzie z czterema uczestnikami cyklu SGP 2022 na czele. Trener Robert Sawina awizował Jacka Holdera, Pawła Przedpełskiego, Patryka Dudka i Roberta Lamberta. Skład uzupełniają juniorzy Krzysztof Lewandowski i Denis Zieliński, którzy ostatnio dość często w zawodach młodzieżowych mieli okazję ścigać się w Ostrowie.

Trener Arged Malesy Ostrów, Mariusz Staszewski desygnuje do walki w ostatnim meczu na swoim torze także wszystko, co ma obecnie najlepsze, jeśli chodzi o zdrową kadrę ostrowskiej drużyny. Cały czas urazy leczą Matias Nielsen i Sebastian Szostak i ich oczywiście nie ma w awizowanym składzie.

Piątkowy mecz będzie ostatnim na Stadionie Miejskim w sezonie 2022. Serdecznie zapraszamy kibiców. Beniaminek faworytem nie jest, ale będzie walczył z całych sił, by zaprezentować się w tym pożegnalnym spotkaniu z PGE Ekstraligą przed własną publicznością jak najlepiej.

Bilety wciąż są w sprzedaży zarówno online jak i stacjonarnie.

Awizowane składy

For Nature Solutions Apator Toruń
1. Jack Holder
2. Paweł Przedpełski
3. Patryk Dudek
4. Zastępstwo zawodnika
5. Robert Lambert
6. Krzysztof Lewandowski
7. Denis Zieliński

Arged Malesa Ostrów
9. Tomasz Gapiński
10. Oliver Berntzon
11. Tim Soerensen
12. Grzegorz Walasek
13. Chris Holder
14. Kacper Grzelak
15. Jakub Krawczyk

Udział drużyny Arged Malesy Ostrów w rozgrywkach PGE Ekstraligi wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski oraz Grupa Kapitałowa Centrum Rozwoju Komunalnego.