Awizowane składy na poniedziałkowy mecz z Unią Tarnów. Bilety wciąż w sprzedaży

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 czerwca, 2021

W poniedziałek o 18:00 na Stadionie Miejskim odbędzie się kolejny mecz w ramach rozgrywek eWinner 1. Ligi. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski podejmie Unię Tarnów. Bilety na to spotkanie są wciąż w sprzedaży.

Choć obie drużyny w tabeli dzieli duża różnica, to nie można zakładać z góry jednostronnego widowiska w Ostrowie. – Unia Tarnów przed sezonem była wymieniana jako kandydat do awansu. Bodajże drugi raz pojadą w pełnym składzie. Jest Niels Kristian Iversen, jest Rohan Tungate. Są też inni zawodnicy. To nie będzie łatwy mecz – przestrzega trener Mariusz Staszewski.

Można nadal nabywać bilety na poniedziałkowe spotkanie. TŻ OStrovia serdecznie zaprasza na ten mecz. – Liczymy na doping kibiców. Naprawdę dużo lepiej jeździ się przy dobrej frekwencji i wypełnionym stadionie. Bilety są nadal do kupienia. Do zobaczenia w poniedziałek na Stadionie Miejskim – mówi trener Arged Malesa.

Bilety są do kupienia oniline

https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0469

A także w biurze klubu oraz w salonie Canal + w Galerii Ostrovia przy ulicy Kaliskiej 120 oraz przy ulicy Wrocławskiej 21, jak również w sklepie Camro-Bat przy ulicy Odolanowskiej 81.

Awizowane składy:

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski:
9. Nicolai Klindt
10. Tomasz Gapiński
11. Daniel Kaczmarek
12. Grzegorz Walasek
13. Oliver Berntzon
14. Jakub Poczta
15. Sebastian Szostak

Unia Tarnów

1. Ernest Koza
2. Artur Mroczka
3. Rohan Tungate
4. Oskar Bober
5. Niels Kristian Iversen
6. Przemysław Konieczny

Udział drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w rozgrywkach eWinner 1. Ligi dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.