Awizowane składy na sobotni mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia – Orzeł Łódź

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 września, 2020

W sobotę, 12 września o 16:30 rozpocznie się mecz XI rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Orłem Łódź. Trenerzy obu zespołów Mariusz Staszewski i Adam Skórnicki awizowali już składy na sobotni mecz na Stadionie Miejskim.

Większych niespodzianek w awizowanych składach nie ma. Nie można zapominać, że trener Mariusz Staszewski w odwodzie ma bohatera poprzedniego meczu Jonasa Jeppesena, który jako zawodnik do lat 23 może startować z rezerwy pod numerami 8 lub 16. Młody Duńczyk we wtorek znowu bardzo dobrze pojechał w Szwecji, gdzie zdobył 12 punktów, a w jednym biegu był wykluczony.

W zespole z Łodzi mamy doskonale znanych w Ostrowie Aleksandra Łoktajewa oraz Marcina Nowaka. Obaj w przeszłości reprezentowali barwy ostrowskiej drużyny. Trenerem naszych gości jest Adam Skórnicki, który również swego czasu jeden sezon spędził w Ostrowie.

Awizowane składy:

Orzeł Łódź

1. Norbert Kościuch

2.Aleksandr Łoktajew

3.Rohan Tungate

4.Daniel Jeleniewski

5.Marcin Nowak

6.Aleksander Grygolec

7.Piotr Pióro

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

9.Grzegorz Walasek

10.Tomasz Gapiński

11.Adrian Cyfer

12.Rafał Okoniewski

13.Nicolai Klindt

14.Jakub Krawczyk

15.Sebastian Szostak

Sprzedaż biletów na sobotni mecz ruszy w czwartek. Wkrótce poinformujemy o szczegółach sprzedaży online na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych u naszych partnerów.