Awizowane składy na sobotni mecz w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 sierpnia, 2020

Delikatne roszady w składach w porównaniu z pierwszym meczem w Gdańsku, awizują trenerzy Mariusz Staszewski i Mirosław Berliński na rewanżowy mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Początek spotkania w ramach 8 rundy eWinner 1. Ligi w sobotę o 16:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Bilety są cały czas w sprzedaży.

Trener gdańszczan Mirosław Berliński zmienił tylko ustawienie par. Pod numerem drugim pojedzie rewelacyjny w poprzednim spotkaniu Duńczyk, Rasmus Jensen. Po piątkę trafił natomiast Peter Kildemand.

Trener Mariusz Staszewski z konieczności musiał zmienić ustawienie juniorów. Na skutek kontuzji ręki nie może jechać Kacper Grzelak. Jego miejsce zajmie 16-letni Jakub Krawczyk. Korekcie uległa także para Adrian Cyfer – Rafał Okoniewski. Z 11 pojedzie 25-latek, a popularny „Okoń” wystartuje z numerem 12,

Serdecznie zapraszamy kibiców w sobotę na stadion. Wasz doping będzie nam bardzo potrzebny w walce o kolejne zwycięstwo – podkreśla trener Mariusz Staszewski.

Przypominamy, że od czwartku w Salonie Canal+ w Galerii Ostrovia będzie można nabyć bilety na sobotni mecz. Cały czas wejściówki są w sprzedaży internetowej pod tym adresem https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0430

Awizowane składy

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

1.Krystian Pieszczek

2.Rasmus Jensen

3.Jacob Thorsell

4.Kacper Gomólski

5.Peter Kildemand

6.Karol Żupiński

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:

9. Grzegorz Walasek

10.Tomasz Gapiński

11.Adrian Cyfer

12.Rafał Okoniewski

13.Nicolai Klindt

14.Jakub Krawczyk

15.Sebastian Szostak

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.