Awizowane składy na sobotnie derby Wielkopolski w Gnieźnie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 15 lipca, 2020

Ten sam skład personalny, ale w zupełnie innym zestawieniu par i numerów awizuje trener Mariusz Staszewski na sobotni mecz w Gnieźnie. Gospodarze z kolei, pomimo wysokiej porażki w Toruniu, jadą w tym samym składzie, co na inaugurację.

W Arged Malesa TŻ Ostrovia pod jedynkę trafił tym razem kapitan, Tomasz Gapiński. Pod numer 5 przesunięty został z kolei Grzegorz Walasek. Awizowani juniorzy są ci sami, co na mecz z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Trener Mariusz Staszewski zamienił jednak numerami Sebastiana Szostaka i Kacpra Grzelaka.

Warto dodać, że weekendowa kolejka w eWinner 1. Lidze stoi pod znakiem zapytania, po tym jak podczas meczu w Rybniku u jednej z osób z obsługi wykryto koronawirusa. W spotkaniu tym jako gość jechał Adrian Miedziński, który później wystąpił w meczu przeciwko gnieźnieńskiej drużynie w Toruniu. Sam żużlowiec i jego mechanicy w piątek mają zostać poddani ponownym testom na COVID-19. Jeśli ich wynik będzie negatywny, liga pojedzie zgodnie z planem.

Niepewna jest niestety także pogoda na sobotni mecz. Miejmy nadzieję, że wszystko jednak odbędzie się zgodnie z planem. Początek meczu o 19:15. Transmisja telewizyjna w nSport+.

Awizowane składy:

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno:
9. Jurica Pavlic
10. Adrian Gała
11. Timo Lahti
12. Oliver Berntzon
13. Oskar Fajfer
14. Damian Stalkowski
15. Marcel Studziński

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:
1. Tomasz Gapiński
2. Rafał Okoniewski
3. Nicolai Klindt
4. Adrian Cyfer
5. Grzegorz Walasek
6. Sebastian Szostak
7. Kacper Grzelak