Awizowane składy na szlagier Nice 1. Ligi Żużlowej

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 23 maja, 2019

W niedzielę o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim dojdzie do szlagierowego meczu Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym wicelider tabeli, Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów podejmie lidera, PGG ROW Rybnik. Trenerzy obu ekip podali już awizowane składy na hit Nice 1.LŻ.

Do składu beniaminka z Ostrowa wraca Aleksand Łoktajew, który ostatnio pauzował przez ponad trzy tygodnie na skutek problemów z błędnikiem. Przerwa miała pozytywnie wpłynąć na Rosjanina, który dotąd był pewnym punktem Arged Malesa TŻ Ostrovia. W parze z Łoktajewem zadebiutować ma przed ostrowską publicznością w tym sezonie Sam Masters. Australijczyk do tej pory jechał w dwóch przegranych meczach ostrowian w Łodzi i Gdańsku.

Trener Piotr Żyto desygnuje z kolei do walki swój żelazny skład, który gładko wygrywał w ostatnich meczach. Lider tabeli z pewnością do Ostrowa przyjeżdża także po komplet punktów, a beniaminek będzie starał się sprawić niespodziankę.

Awizowane składy:

PGG ROW Rybnik

1.Troy Batchelor

2.Sergei Logachev

3.Mateusz Szczepaniak

4.Linus Sundstroem

5.Kacper Woryna

6.Robert Chmiel

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów:

9.Aleksandr Łoktajew

10.Sam Masters

11.Tomasz Gapiński

12.Nicolai Klindt

13.Grzegorz Walasek

14.Kamil Nowacki

15.Marcin Kościelski

Partnerem meczu jest Poczta Polska.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.