Awizowany skład na wtorkowy mecz z Tauron U24 Włókniarzem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 17 lipca, 2023

We wtorek o 17:00 w ramach 14.rundy U-24 Ekstraligi, żużlowcy Arged Malesy Ostrów podejmą na własnym torze Tauron U24 Włókniarza Częstochowę. Dla gospodarzy mecz ten ma duże znaczenie. Chcąc dalej liczyć się w walce o awans do finału play-off, muszą to spotkanie wygrać i najlepiej zgarnąć punkt bonusowy.

Pierwszy mecz obu drużyn w Częstochowie został przerwany – z uwagi na opady deszczu – przy stanie 32:28 dla gospodarzy. Ostrowianie byli wówczas mocno niepocieszeni i teraz chcą się zrewanżować i dopisać do tabeli cenne trzy punkty.

W poniedziałek odbyło się zaległe spotkanie Enei Stali Gorzów z GKM-em Grudziądz, w którym to gorzowianie wygrali i zainkasowali punkt bonusowy, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli.

Na trzecią lokatę spadła Arged Malesa Ostrów, która traci do gorzowian 1 punkt, m.in. na skutek straty bonusa w pojedynku z Eneą Stalą. Włókniarz zajmuje szóste miejsce, ale ma jeden mecz rozegrany mniej i matematycznie wciąż szanse na drugie miejsce premiowane udziałem w finale play-off U-24 Ekstraligi.

Awizowane składy:

Tauron U24 Włókniarz Częstochowa:

1.Franciszek Karczewski

2.Andrij Rozaliuk

3.Mitchell Cluff

4.Bartosz Śmigielski

5.Kacper Halkiewicz

6.Szymon Wolski

7.Sam Hagon

Arged Malesa Ostrów:

9.Matias Nielsen

10. Kacper Grzelak

11.Kamil Nowacki

12.Jakub Krawczyk

13.Leon Flint

14.Jakub Poczta

15.Sebastian Szostak