Awizowany skład na zaległy mecz w Łodzi

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 10 czerwca, 2021

W niedzielę o 14:00 w Łodzi żużlowcy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzą się z Orłem w ramach zaległej 5. Rundy eWinner 1. Ligi. Trener Mariusz Staszewski awizował już skład na to spotkanie.

Pod względem personalnym zestawienie nie różni się od ostatnich meczów. Jedyną korektą jest zmiana układu par. Daniel Kaczmarek wskoczył tym razem pod numer 2. Z czwórką natomiast pojedzie Tomasz Gapiński.

Jedziemy walczyć, jak w każdym meczu. Potrafiliśmy wygrywać pierwszy raz w historii w Tarnowie, odczarowaliśmy tor w Gdańsku, gdzie zawsze przegrywaliśmy, może uda się również zaliczyć historyczny wynik na łódzkiej Motoarenie, bo na niej jeszcze nigdy nie wygraliśmy – mówi Mariusz Staszewski.

Wynik tego spotkania będzie niezwykle istotny w kontekście walki o miejsce w play-off. Tydzień później dojdzie do rewanżu na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Tymczasem już dzisiaj o 16:00 w Krośnie odbędzie się IV runda Nice Cup z udziałem trzech reprezentantów ostrowskiego klubu: Sebastiana Szostaka, Jakuba Poczty i Kacpra Grzelaka. Zabraknie kontuzjowanego lidera cyklu Jakua Krawczyka.

Awizowany skład na mecz w Łodzi:

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
1. Nicolai Klindt
2. Daniel Kaczmarek
3. Grzegorz Walasek
4. Tomasz Gapiński
5. Oliver Berntzon
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Poczta
8.