Bilety na niedzielny mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 lipca, 2020

W czwartek, 9 lipca o godzinie 12:00 ruszy sprzedaż biletów na niedzielny mecz eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 12 czerwca br. sprzedaż biletów prowadzona będzie tylko drogą elektroniczną, a mecz obejrzy liczba kibiców do 25% pojemności stadionu.

Na stadion wejdą posiadacze karnetów na sezon 2020. Zanim ruszy otwarta sprzedaż biletów, pierwszeństwo rezerwacji biletów mają osoby, które wsparły klub wykupując cegiełkę w postaci wirtualnego karnetu.

Z uwagi na restrykcje związane z COVID-19 do sprzedaży otwartej trafi ograniczona pula biletów.

Bilety będzie można zakupić tylko drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy www.kupbilet.pl

Do sprzedaży trafią bilety normalne w cenie 35 złotych, ulgowe w cenie 25 zł, a także bilety dla osób niepełnosprawnych w cenie 2 złotych.

Bilety ulgowe przysługują dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla dzieci powyżej 7 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją.

Dzieci do lat 7 wstęp wolny pod opieką osoby dorosłej.

Przypominamy, że mecz odbędzie się przy określonym reżimie sanitarnym. O szczegółach z tym związanych będziemy informować.