Terminarz PGE ekstraliga

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 stycznia, 2022

44 - 46

ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarz Częstochowa- FOGO UNIA Leszno

44 - 46

Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

35 - 55

Arged Malesa Ostrów – ZOOleszcz GKM Grudziądz

59 - 31

Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions Apator Toruń

55 - 35

APATOR Toruń vs Arged Malesa Ostrów

49 - 41

ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

46 - 44

Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

47 - 43

Motor Lublin - Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa

57 - 33

Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz

44 - 46

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

24 - 30

Arged Malesa Ostrów – Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa

47 - 43

Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń

56 - 34

Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów

39 - 51

ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów

52 - 38

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław

42 - 48

For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin

54 - 36

Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów

58 - 32

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno

50 - 40

Moje Bermudy Stal Gorzów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

44 - 46

ZOOleszcz GKM Grudziądz - For Nature Solutions Apator Toruń

35 - 55

Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin

65 - 25

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

47 - 43

FOGO UNIA Leszno – FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń

46 - 44

BETARD SPARTA Wrocław – MOJE BERMUDY STAL Gorzów

55 - 35

Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów

48 - 42

For Nature Solutions Apator Toruń - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

50 - 40

ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno

50 - 40

Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław

47 - 43

FOGO UNIA Leszno – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

34 - 55

Arged Malesa Ostrów – Moje Bermudy Stal Gorzów

50 - 40

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń

45 - 45

BETARD SPARTA Wrocław – MOTOR Lublin

51 - 39

Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów

48 - 42

ZOOLeszcz GKM Grudziądz - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

52 - 38

Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

53 - 37

For Nature Solutions Apator Toruń - Fogo Unia Leszno

18:00

Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław

20:30

For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOLeszcz GKM Grudziądz

16:30

Fogo Unia Leszno - Motor Lublin

19:15

Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów

18:00

Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz

20:30

Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

16:30

Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń

19:15

Arged Malesa Ostrów – Fogo Unia Leszno

Termin do ustalenia

Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów

Termin do ustalenia

Arged Malesa Ostrów – Apator Toruń