Ceny biletów i karnetów na sezon 2022

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 listopada, 2021

Najlepsza żużlowa liga świata zawita od przyszłego sezonu do Ostrowa Wielkopolskiego. Na mecze PGE Ekstraligi na Stadionie Miejskim ostrowscy kibice czekali prawie ćwierć wieku. Już o 6 grudnia ruszy sprzedaż karnetów na mecze beniaminka PGE Ekstraligi. Pamiętajcie – awansowaliśmy dla Was do PGE Ekstraligi i w Waszej obecności chcemy ścigać się z najlepszymi!

TŻ Ostrovia informuje o cenach zarówno karnetów na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi,  jak i biletów na pojedyncze spotkania ligowe, które obowiązywać będą w przyszłym roku.

Bilet normalny na mecz ligowy PGE Ekstraligi z udziałem ostrowskiej drużyny na Stadionie Miejskim kosztować będzie 60 złotych. Ulgowy, przysługujący uczniom/studentom w wieku od 10 do 25 lat z ważną legitymacją, a także kobietom oraz rencistom i emerytom kosztować będzie 40 złotych. Dzieci do lat 9 mają wstęp wolny. Osoby niepełnosprawne z I grupą inwalidzką zapłacą za bilet 5 złotych, a ich opiekun musi nabyć bilet ulgowy. Wstęp na trybunę główną na mecz ligowy kosztować będzie 100 złotych.

Ceny karnetów, obejmujące rundę zasadniczą rozgrywek PGE Ekstraligi kształtują się następująco: karnet normalny 360 złotych, ulgowy 240 złotych, a na trybunę główną 600 złotych. Karnet dla osoby niepełnosprawnej to koszt 20 złotych. Karnet VIP, który obejmuje  cały sezon 2022 kosztuje 4000 złotych.

Warto podkreślić, że posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wejścia na stadion w przypadku, gdyby w przyszłym roku obowiązywały obostrzenia związane z pandemią COVID-19.

Karnety zwykłe obejmują rundę zasadniczą rozgrywek PGE Ekstraligi, bez U-24 Ekstraligi i innych zawodów kalendarzowych.

Sprzedaż karnetów ruszy 6 grudnia w biurze klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Karnet to świetny prezent  pod choinkę. #OSTROpoSWOJE! Jedziemy razem w PGE Ekstralidze!