Ceny biletów i karnetów na sezon 2023 w Ostrowie WIelkopolskim

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 listopada, 2022

W poniedziałek, 5 grudnia ruszy sprzedaż karnetów na mecze ostrowskiej drużyny żużlowej w rozgrywkach eWinner 1.Ligi w sezonie 2023.  TŻ Ostrovia informuje o cenach zarówno karnetów na wszystkie mecze rundy zasadniczej,  jak i biletów na pojedyncze spotkania ligowe, które obowiązywać będą w przyszłym roku.

Bilet normalny na mecz ligowy eWinner 1.Ligi z udziałem ostrowskiej drużyny na Stadionie Miejskim kosztować będzie 50 złotych. Ulgowy, przysługujący uczniom/studentom w wieku od 10 do 26 lat z ważną legitymacją, a także rencistom i emerytom kosztować będzie 35 złotych.

Od sezonu 2023 bilety ulgowe nie będą przysługiwały kobietom. Podyktowane jest to faktem, że różnicowanie cen biletów ze względu na płeć zostało odebrane jako dyskryminujące i zgłoszone do Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania.

Dzieci do lat 9 mają wstęp wolny. Osoby niepełnosprawne z I grupą inwalidzką zapłacą za bilet 5 złotych, a ich opiekun musi nabyć bilet ulgowy. Wstęp na trybunę główną na mecz ligowy kosztować będzie 100 złotych.

Ceny karnetów, obejmujące rundę zasadniczą rozgrywek eWinner 1.Ligi kształtują się następująco: karnet normalny 300 złotych, ulgowy 210 złotych, a na trybunę główną 600 złotych. Karnet dla osoby niepełnosprawnej to koszt 20 złotych.

Sprzedaż karnetów ruszy 5 grudnia w biurze klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Karnety na trybunę główną będzie można nabywać tylko w biurze klubu. Na pozostałą część stadionu zostanie uruchomiona również sprzedaż online.

Karnet to świetny prezent  pod choinkę. Jeźdźmy razem #OSTROpoSWOJE!

Ceny biletów na pojedyncze mecze w sezonie 2023 w Ostrowie:

Trybuna główna: 100 zł

Normalny: 50 zł

Ulgowy: 35 zł (przysługuje uczniom/studentom w wieku od 10 do 26 lat z ważną legitymacją, a także rencistom i emerytom)

Dla niepełnosprawnych: 5 zł (dla osób z I grupą inwalidzką + obligatoryjny bilet ulgowy dla opiekuna)

Ceny karnetów na 7 meczów rundy zasadniczej w sezonie 2023 w Ostrowie:

Trybuna główna: 600 zł

Normalny: 300 zł

Ulgowy: 210 zł (przysługuje uczniom/studentom w wieku od 10 do 26 lat z ważną legitymacją, a także rencistom i emerytom)

Dla niepełnosprawnych: 20 zł (dla osób z I grupą inwalidzką + w obligatoryjny karnet ulgowy dla opiekuna)