Chris Holder po meczu w Gorzowie: Dziękujemy kibicom za wsparcie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 czerwca, 2022

11 punktów w 6 startach zdobył w Gorzowie Chris Holder. Po meczu Australijczyk dziękował ostrowskim kibicom za wsparcie i za to, że jeżdżą za zespołem na wszystkie ekstraligowe stadiony w Polsce.

Gorzów jest jednym z najlepszych zespołów w lidze, więc z góry było wiadomo, że czeka nas trudne zadanie. Może w następnym tygodniu uda nam się pojechać lepiej i zdobyć więcej punktów. Każdy z chłopaków przeplatał lepsze i gorsze wyścigi.  Pobodnie było ze mną. Miałem dobre wyścigi, ale przytrafiały mi się też słabe.  Chciałbym podziękować naszym kibicom za wsparcie, bo są z nami na każdym stadionie i dopingują nas pomimo porażek. Wierzę, że wkrótce odwdzięczymy się im za to zwycięstwem – podkreślał Chris Holder.

Australijczyk zwraca także uwagę, że bardzo istotne w piątkowy meczu były pola startowe. – Jeśli nie dojechałeś z przodu do pierwszego wirażu, ciężko było wyprzedzać na dystansie. Pola startowe miały znaczenie. Cały czas staraliśmy się szukać optymalnych rozwiązań. Jako zespół uczymy się tej ekstraligi. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu pójdzie nam zdecydowanie lepiej – dodał.

Następny mecz PGE Ekstraligi już w piątek o 20:30. Arged Malesa Ostrów na Stadionie Miejskim w rewanżu zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów.