Co? Gdzie? Kiedy? Informacje organizacyjne przed 67.Turniejem o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 31 sierpnia, 2019

W niedzielę, 1 września o 14:15 rozpocznie się 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Organizatorzy przygotowali z tej okazji dużo atrakcji. Warto na Stadion Miejski przyjść wcześniej, choćby dlatego, że dla kibiców zostanie udostępniony park maszyn.

Wszystkie kasy w niedzielę czynne będą od godziny 10:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45.

Kibice do parku maszyn przed 67. Turniejem o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego będą mogli wejść w godzinach od 12:30 do 13:15. O godzinie 13:30 przed trybuną główną zostanie odsłonięta tablica poświęcona pamięci Tomasza Jędrzejaka.

O godzinie 14:15 rozpocznie się prezentacja uczestników 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Kibice zobaczą 20 wyścigów serii zasadniczej, wyścig ostatniej szansy i wyścig finałowy ku pamięci Tomasza Jędrzejaka.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.