Derby Wielkopolski w Gnieźnie coraz bliżej. Ważne informacje dla ostrowskich kibiców

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 lipca, 2019

Wielkimi krokami zbliżają się żużlowe derby Wielkopolski w Nice 1. Lidze Żużlowej. W niedzielę, 28 lipca o 14:30 w Gnieźnie Car Gwarant po wakacyjnej przerwie podejmie Arged Malesa TŻ Ostrovia. Poniżej kilka informacji, które przydadzą się kibicom z Ostrowa, wybierającym się do pierwszej stolicy Plski.

Sektor dla sympatyków drużyny przyjezdnej zlokalizowany jest na drugim łuku – wejście bramką przeznaczoną dla kibiców gości (przy bramie hotelowej) lub na sektor C stadionu przy W25. Kibice z Ostrowa podróżujący do Gniezna indywidualnie, w sposób nie zorganizowany – prywatnymi samochodami lub innymi środkami transportu – nie są zobligowani do przesyłania list wyjazdowych w celu wejścia do tzw. klatki.

Zakup biletów możliwy będzie w dniu meczu, w kasach przy stadionie – ceny wejściówek: normalny 30 zł, ulgowy 20 zł (również dla kobiet), dziecięcy 10 zł (dzieci w wieku 4-12 lat). Bilet wstępu na trybunę krytą to 45 zł. W celu uniknięcia kolejek zachęcamy do nabycia już dostępnych wejściówek on-line wcześniej, za pośrednictwem strony http://bilety.startgniezno.com – po dokonaniu zakupu nie ma konieczności drukowania otrzymanego kodu kreskowego – wystarczy go wyświetlić na ekranie smartfona i przyłożyć do czytnika w momencie wejścia na obiekt w Gnieźnie.