Dobry występ ostrowian w MIMW w Lesznie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 września, 2021

We wtorek w Lesznie odbył się pierwszy z dwóch finałów Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Wygrał go w kompletem punktów Oskar Paluch, ale gorzowianim nie był klasyfikowany. Na wysokich miejscach uplasowali się reprezentanci ostrowskiego klubu. Drugi finał MIMP – jednocześnie XXIV Memoriał Rifa Saitgariejewa odbędzie się w czwartek o 16:00 w Ostrowie.

Drugi w Lesznie z 12 punktami był Jakub Poczta, choć formalnie zwycięzcą MIMW był właśnie zawodnik Arged Malesy. Czwarte miejce zajął Jakub Krawczyk, który zgromadził tylko 1 punkt mniej od swojego imiennika i kolegi klubowego. Po dziewięć punktów zdobyli Kacper Grzelak i Sebastian Szostak, którzy zajęli odpowiednio 6 i 7 miejsce.

Młodzieżowym Indywidualnym Mistrzem Wielkopolski zostanie zawodnik, który w dwóch finałach zgromadzi największą liczbę punktów. Druga odsłona rywalizacji w czwartek o 16:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.