Dodatkowe dosprzętowienie na finał play-off!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 września, 2021

Na tę firmę ostrowski żużel zawsze może liczyć. Auto Partner Jan i Andrzej Garcarek zakupili dla Jakuba Krawczyka nowy silnik od Flemminga Graversena.

Jan i Andrzej Garcarkowie starają się jak mogą, by przygotować ostrowskich żużlowców jak najlepiej do decydującej batalii o awans do PGE Ekstraligi. O ich ogromnym sercu do żużla świadczy wsparcie, na jakie mogą liczyć Tomasz Gapiński, Grzegorz Walasek czy Nicolai Klindt.

Firma z Ociąża wspiera także ostrowskich juniorów. Jakub Krawczyk, który świetnie spisał się choćby w półfinale play-off w Rybniku otrzymał przed meczami finałowymi kolejny silnik przygotowany przez Flemminga Grawersena. – Serdecznie dziękujemy panom Janowi i Andrzejowi Garcarkom za tę pomoc. Na pewno ten sprzęt przyda się w decydujących meczach sezonu – podkreśla trener ostrowskiej młodzieży, Mariusz Staszewski.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz finału play-off eWinner 1.ligi pomiędzy Arged Malesą Ostrów Wielkopolski a Cellfast Wilkami Krosno odbędzie się w tę niedzielę o 14:00 na Stadionie Miejskim. Bilety są cały czas w sprzedaży.