Dołączamy do ostrowskich programów partnerskich

Dodane przez: Bartek 22 marca, 2024

We wtorek doszło do podpisania umowy z Panią Prezydent Beatą Klimek, na mocy której jako klub dołączyliśmy do ostrowskich programów partnerskich. Od teraz w klubie będą respektowane ostrowskie karty krwiodawstwa, seniora a także rodziny 3+. Posiadaczom takich kart przysługiwać będzie 10% rabatu na bilety na mecze ligowe w Ostrowie Wielkopolskim.

– Ostrowska Karta Krwiodawcy” to program skierowany do Honorowych Dawców Krwi zamieszkałych na terenie Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.

– Ostrowska Karta Seniora” skierowany jest do mieszkańców powyżej 60. roku życia ma na celu wzmocnienie aktywności społecznej i poprawę jakości życia ostrowskich seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg i preferencji.

– Ostrowska Karta Rodziny 3+ „Celem programu „Ostrowska Karta Rodziny 3+” jest stworzenie systemu ulg i preferencji skierowanych do rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Adresatami programu są członkowie rodzin mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 25. roku życia, jeśli dziecko uczy się lub studiuje. Regulamin korzystania z ulg Ostrowskich Kart na meczach klubu TŻ Ostrovia:

1. Posiadaczom Ostrowskiej Karty Krwiodawcy przysługuje 10% zniżki na bilety normalne, ulgowe oraz na trybunę główną po okazaniu „Ostrowskiej Karty Krwiodawcy” oraz dowodu osobistego jej posiadacza. Posiadacz może skorzystać z ulgi na 1 wybrany przez siebie bilet.

2. Posiadaczom Ostrowskiej Karty Seniora przysługuje 10% zniżki na bilety normalne, ulgowe oraz na trybunę główną po okazaniu „Ostrowskiej Karty Seniora” oraz dowodu osobistego jej posiadacza. Posiadacz może skorzystać z ulgi na 1 wybrany przez siebie bilet.

3. Posiadaczom Ostrowskiej Karty Rodzina 3+ przysługuje 10% zniżki na bilet rodzinny 2+2 łączony z dodatkowym biletem ulgowym bądź kilkoma biletami ulgowymi – w zależności od liczby dzieci. Po okazaniu „Ostrowskiej Karty Rodzina 3+” oraz dowodu osobistego jej posiadacza. Posiadacz może skorzystać z ulgi na 1 bilet rodzinny.