Drużyna zaprezentowana w OCK-u. „To będzie waleczny zespół”

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 10 grudnia, 2022

-Ambicji i waleczności na pewno tym chłopakom nie zabraknie – mówi prezes Waldemar Górski o drużynie TŻ Ostrovia na sezon 2023, którą zaprezentowano w piątek w Ostrowskim Centrum Kultury.

Nowymi twarzami w ostrowskim zespole są Tobiasz Musielak i Victor Palovaara. Transfer popularnego „Tofika” to jedno z większych wydarzeń w okresie transferowym w eWinner 1.Lidze. – W moim przypadku można powiedzieć, że coś się odwlecze, to nie uciecze. Pewnie, że chciałbym z zespołem pojechać w finale, ale na spokojnie. Podoba mi się to, że w Ostrowie nie ma presji na awans. Inni ją mają, a my spokojnie chcemy jechać swoje – mówi Tobiasz Musielak.

Victor Palovaara to duża zagadka. – Wiem, że jestem mało znany polskim kibicom. Nie miałem okazji szczególnie pokazać się polskiej publiczności. Jestem po najlepszym sezonie w mojej karierze, ale wierzę, że wszystko, co najlepsze dopiero przede mną – mówi 28-letni Szwed, który w Ostrowie będzie jeździł ze swoim rodakiem i kolegą, Oliverem Berntzonem.

Trzon drużyny się nie zmienił. Tobiasz Musielak to uznana firma w eWinner 1.Lidze, a co roku staramy się kontraktować zawodnika, który może odpalić w naszym klubie – mówi trener Mariusz Staszewski, który zostaje na ósmy sezon w Ostrowie. – Wierzymy, że tak jak było z Patrikiem Hansenem czy Matiasem Nielsenem, podobnie może być z Victorem Palovaarą – dodaje Staszewski.

W niedzielę o 14:00 ostrowski zespół zaprezentuje się raz jeszcze kibicom w Galerii Ostrovia. Wstęp jest wolny.