eWinner sponsorem tytularnym I ligi żużlowej

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 kwietnia, 2020

Nowy legalny bukmacher eWinner Sp.z o.o. przez najbliższe trzy lata będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi żużlowej. Polski Związek Motorowy oficjalnie poinformował o zmianie sponsora tytularnego w tej klasie rozgrywkowej.

eWinner Sp. z o.o. to nowy legalny bukmacher oferujący zakłady polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie firmy znajdują się także zakłady na zdarzenia esportowe. – Cieszę się, że możemy przekazać tą ważną informację dla polskiego żużla w tak trudnym czasie dla nas wszystkich. Po niezwykle udanej sześcioletniej współpracy z poprzednim sponsorem tytularnym tym razem podpisujemy umowę od razu na trzy lata. Dzięki tej współpracy chcemy dalej podnosić jakość rozgrywek eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej i zaproponować kibicom nowe atrakcje. Trzyletnia umowa świadczy o tym, że mamy ambitne plany, a przede wszystkim czas na ich realizację – powiedział dla portalu polskizuzel.pl prezes Polskiego Związku Motorowego Michał Sikora.

–Pierwsze pół roku naszej działalności w dużej mierze poświęciliśmy realizacji strategicznych planów związanych z zaznaczeniem naszej wizji wspierania polskiego sportu, z którym nieodwołalnie utożsamiamy się jako bukmacher. Oficjalne potwierdzenie umów sponsoringowych z 1 Ligą Żużlową oraz Ekstraligą jest przypieczętowaniem wspólnego wysiłku wszystkich stron – dodaje w rozmowie z polskizuzel.pl Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

–Chciałbym podkreślić, że nasza współpraca będzie mieć nie tylko wymiar finansowy. Podpsisanie umowy gwarantuje także przeprowadzenie wielu działań, które przyczynią się do promocji pierwszej ligi na niespotykaną do tej pory skalę. O wszystkim poinformujemy jeszcze przed startem sezonu. Mogę zdradzić, że cały czas trwają intensywne prace nad nowymi rozwiązaniami, które zapewnią nam zdecydowanie bliższy kontakt z kibicami – wyjaśnia dla polskizuzel.pl przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański.

– Z 1. Ligą Żużlową wiążemy się na 3 lata. Nasze rozmowy z PZM pokazały sporą przestrzeń do dodatkowego uatrakcyjnienia doświadczenia żużlowego – zarówno pod kątem kibicowskim jak i bukmacherskim. Więcej szczegółów i naszych działań ujawnimy z początkiem rozgrywek – mówi dla portalu polskizuzel.pl Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

–Wraz z telewizją Polsat wypracowaliśmy naprawdę znakomite zasięgi. Teraz możemy mówić o kolejnym milowym kroku. Jestem przekonany, że wraz z firmą eWinner i platformą Canal+ zrobimy jeszcze więcej dla pierwszej ligi i całego polskiego żużla – uważa Michał Sikora.

Przypomnijmy, że to nie jedyna zmiana w sezonie 2020. Nowy sponsor tytularny i nowy partner telewizyjny platforma Canal+ mają wynieść rozgrywki eWinner 1. Ligi Żużlowej na wyższy poziom.