Ex aequo piąte-szóste miejsce w DMPJ w Gorzowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 17 lipca, 2019

Podobny wynik jak dzień wcześniej zanotowali juniorzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w II rundzie DMPJ, która odbyła się w Gorzowie. Tym razem zespół trenera Mariusza Staszewskiego sklayfikowany został ex aequo na 5-6 miejscu z Lokomotivem Daugavpils.

Podobnie, jak we wtorek zawody w gorzowie przebiegały pod dyktando zespołów Stal Gorzów i Bogdanka Motor Lublin. W środę pierwsze miejsce zajęli gospodarze.

W drugim dniu zmagań na torze w Gorzowie lepiej radzili sobie żużlowcy Lokomotivu Daugavpils, którzy tym razem podzielili się piątym i szóstym miejscem z ekipą z Ostrowa. Łotysze mieli pecha, bo w 20 wyścigu bardzo groźnie wyglądający wypadek zanotował Artiom Trofimow.

W zespole Arged Malesa TŻ Ostrovia 8 punktów zdobył Kamil Nowacki, 7 dołożył Marcin Kościelski, a 1 „oczko” na defekcie rywala przywiózł do mety Kacper Grzelak.