FIRMY ARGED I MALESA POKRYCIA DACHOWE NADAL SPONSORAMI TYTULARNYMI

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 lutego, 2022

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – nazwa żużlowej drużyny z Ostrowa nie zmienia się. – W PGE Ekstralidze pojedziemy pod tym samym szyldem z naszymi sprawdzonymi sponsorami – podkreśla Waldemar Górski, prezes klubu.

Firma Arged jest z nami od trzech sezonów, bez względu na to, w której lidze startowaliśmy. Malesa Pokrycia Dachowe to z kolei jeden z pierwszych sponsorów, który nam zaufał, kiedy zaczynaliśmy działalność w drugiej lidze. Jestem im bardzo wdzięczny za to, że nadal są z nami. Zwiększają wsparcie i pozostają sponsorami tytularnymi naszej w drużyny w PGE Ekstralidze – informuje Waldemar Górski.

W ostatnich trzech sezonach firma Arged była sponsorem tytularnym ostrowskiego żużla. Przedsiębiorstwo, które ma swoją siedzibę w Ociążu przy ulicy Zakrzewki 60, wspiera także inne dyscypliny ostrowskiego sportu, jak koszykówkę czy piłkę ręczną.

Przedsiębiorstwo Arged to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań dla branży sanitarnej oraz profesjonalnej obróbce stali i tworzyw sztucznych.  Istnieje na rynku od 1991 roku. – Głównym profilem działalności firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką – czytamy na stronie naszego sponsora.

Więcej informacji na http://arged.eu/pl/

Malesa Pokrycia Dachowe to rodzinna firma, która specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży pokryć i ociepleń dachowych np. płyt warstwowych, akcesoriów do montażu dachów, systemów rynnowych oraz konstrukcji stalowych.  Więcej o naszym sponsorze na http://www.malesapd.pl/

– Cieszymy się bardzo i dziękujemy za pomoc i zaufanie rodzinie państwa Malesów, którzy są z nami od samego początku. Razem wjechaliśmy do PGE Ekstraligi i walczymy dalej – podkreśla Waldemar Górski.