Gala 5-lecia Nice 1.LŻ za nami!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 2 marca, 2019

Choć Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski dopiero debiutuje w Nice 1. Lidze Żużlowej, w piątek nie zabrakło ostrowskich akcentów podczas uroczystej Gali 5-lecia Nice 1. LŻ, która odbyła się przy okazji targów motoryzacyjnych Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie.

Obecność sportu żużlowego podczas największych w Polsce targów motoryzacyjnych to wielka sprawa. – Przez trzy dni targi odwiedzi około 80 tysięcy osób. To ważne, że wśród wielu motocykli pojawiły się także te żużlowe, bez skrzyni biegów i bez hamulców. Speedway jest przecież częścią dużego środowiska sportów motorowych – podkreślał Wojciech Jankowski z firmy Nice, sponsora tytularnego rozgrywek pierwszej ligi żużlowej.

Przed galą przedstawiciele klubów żużlowców wraz z żużlowcami mieli okazję zwiedzić siedzibę firmy Nice w Pruszkowie. – Cieszymy się dołączyliśmy do profesjonalnej ligi, która pod względem marketingowym i organizacyjnym jest już na innym wymiarze niż druga liga. My od początku staraliśmy się dążyć do najlepszych. Mam nadzieję, że w tym towarzystwie zagościmy na dłużej – powiedział Radosław Strzelczyk.

Właśnie prezes klubu wraz z wiceprezesem Waldemarem Górskim i trenerem Mariuszem Staszewskim reprezentowali Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski podczas Gali 5-lecia Nice 1. Ligi Żużlowej.