Gdzie i kiedy można kupić bilety na niedzielny mecz?

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 kwietnia, 2019

Za pośrednictwem internetu, w siedzibie klubu, w punkcie TŻ Ostrovia w Galerii Ostrovia oraz w dniu meczu w kasach przed Stadionem Miejskim – w ten sposób można nabywać bilety na niedzielny mecz pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia a Lokomotivem Daugavpils.

W siedzibie klubu, która mieści się w trybunie głównej Stadionu Miejskiego bilety można zakupić w piątek od 9:00 do 19:00 oraz w sobotę od 9:00 do 13:00.

W klubowym sklepie w Galerii Ostrovia bilety można nabywać w piątek w godzinach 17:00 – 21:00 oraz w sobotę od 9:00 do 21:00. Przypomnijmy, że w właśnie w sobotę o 14:00 w Galerii Ostrovia odbędzie się spotkanie z żużlowcami: Grzegorzem Walaskiem i Tomaszem Gapińskim, a także prezesem Radosławem Strzelczykiem i trenerem Mariuszem Staszewskim.

W niedzielę, czyli dniu w meczu wszystkie kasy będą czynne od godziny 10:00. Jedna osobna kasa zostanie otwarta tylko do sprzedaży programów. Przypomnijmy, że mecz rozpocznie się o 14:30, a kwadrans wcześniej zaplanowana jest prezentacja.

Cały czas bilety można także nabywać w sprzedaży online.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.