Głosujmy na Bartosza Zmarzlika! Ma szansę zostać Najlepszym Sportowcem Polski 2019 roku

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 stycznia, 2020

Bartosz Zmarzlik ma ogromną szansę na to, aby stać się drugim w historii – po Tomaszu Gollobie (1999 rok) – żużlowcem – zwycięzcą Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski. W sobotę wieczorem zostaną ogłoszone wyniki 85. Plebiscytu Przeglądu Sportowego podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu.

Finałowe głosowanie SMS rozpocznie się 4 stycznia o godzinie 20:00, kiedy to podczas trwania uroczystej Gali zostanie podana finałowa dziesiątka sportowców. Będzie można głosować wówczas SMS-ami pod numer 7371 o treści odpowiadającej przyznanemu numerowi Sportowca Finalisty, zgodnie z informacją słowną i graficzną zawartą w materiałach promujących, które będą emitowane w Telewizji Polsat.

W ubiegłym roku Bartosz Zmarzlik zajął 6. miejsce. Zwycięzcą został siatkarz Bartosz Kurek, który wyprzedził Kamila Stocha (skoki narciarskie) i swojego kolegę z reprezentacji – Michała Kubiaka.

Żużlowiec wygrał Plebiscyt Przeglądu Sportowego tylko raz w historii. Tomasz Gollob po zdobyciu wicemistrzostwa świata w 1999 roku został numerem jeden wśród polskich sportowców. Jest szansa, by Bartosz Zmarzlik powtórzył wyczyn swojego idola.